Allied Telesis AT-SPLX40

  • Gigabit Small Form-factor Pluggable Modules
  • 1000LX (LC) SFP, 40 km
  • Module Type: SFP
  • Speed: 1 Gbps
  • Media Type: Single-mode
  • Connector Type: LC (Fiber)
  • Distance: 40km
  • Wavelength: 1310/1310 nm
Dodatna oprema - Proizvođač

Allied Telesys

Dodatna oprema - Sistemska

SFP Module

ZVANIČNI DISTRIBUTER ALLIED TELESIS PROIZVODA

Distributer za Bosnu i Hercegovinu: SION NET
Distributer za Crnu Goru: SION NET
Distributer za Hrvatsku: n/a
Distributer za Makedoniju: n/a
Distributer za Sloveniju: n/a
Distributer za Srbiju: SION NET